+48 531 404 750 Zadzwoń do nas 24/7
Menu

Polityka prywatności

  • Korzystając ze strony firmy A&A Coffee akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Administratorem danych osobowych jest A&A Coffee z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Pięknej 5, e-mail: sklep@aacoffee.pl. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.

  • Wszelkie dane przekazane przez zamawiającego, przechowywane są z zachowaniem szczególnej ostrożności i nie są udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom. Dane będą przetwarzane w celach realizacji zamówień oraz marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 RODO przez okres niezbędny do realizacji zamówień oraz wynikający z obowiązujących przepisów.

  • Dane gromadzone są jedynie w celu realizacji bieżących lub przyszłych zamówień oraz w celach marketingowych związanych jedynie z działalnością sklepu. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Użytkownik ma także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
    oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Podawanie poprawnych danych teleadresowych jest niezbędne w celu prawidłowego zrealizowania zamówienia.

  • W czasie korzystania z serwisu firmy ?A&A Coffee? możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza (lub w inny sposób).

  • Niepodanie wymaganych danych osobowych spowoduje zablokowanie danej czynności, co może nawet doprowadzić do blokady korzystania z serwisu.

  • Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail użytkownikom serwisu firmy A&A Coffee. Należy rozumieć przez to wszelkie niezapowiedziane wcześniej informacje, które jednak ściśle związane są z działalnością firmy A&A Coffee, np.: zmiany, promocje, życzenia, jak i informacje związane z działalnością partnerów firmy A&A Coffee, np. wspólne promocje.

  • Firma A&A Coffee zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach każdego aktualnego użytkownika (właściciela konta) na 7 dni przed faktycznym wprowadzeniem tych zmian. Każdego odwiedzającego serwis firmy A&A Coffee obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

UWAGA

Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy A&A Coffee
×

E-mail :

Czy mógłbyś kupić mi to?

KUP TERAZ

Ustawienia